Põhjalikumotsing

Pikk autorent

 

 

Pikaajaline autorent ilma pikaajalise kohustuseta


Rendiperiood on 1-12 kuud.

Kui Sa vajad sõidukit veidi pikemaks ajaks, kuid ei soovi võtta pikaajalisi kohustusi, siis on just pikk autorent õige valik. Lisaks on pikematel perioodidel soodsamad hinnad.Pikaajaline autorent sobib kui:
Ärikliendile:


Pakume äriklientidele mugavat krediidilimiidilepingut, mis lihtsustab autorendi teenuse kasutamist nii Eestis kui ka välismaal.Suur autode valik:


Pikaajalise autorendi puhul on võimalik rentida kõiki sõidukeid, mis on saadaval meie lühirendi autopargis: Toyota, Volkswagen, Škoda, Ford, Nissan, Iveco kaubikud. Meie Baltikumi autopargis on kokku üle 500 rendiauto, alates väikestest sõiduautodest kuni suurte kaubikuteni välja. Autopargi vanus on maksimaalselt 18 kuud. Aitame Sul leida just Sinu vajadustele sobiva lahenduse ning tagame kiire ja tasemel teeninduse.

Võttes ühendust meie müügijuhtidega, võid olla kindel, et just Sulle sobilik(ud) rendisõiduk(id) on kokku lepitud ajal valmis – puhtad, tangitud ja tehniliselt korras. Valige omale sobiv variant meie sõidukite seast, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Täiuslikult.Võta ühendust meie müügijuhtidega:


Markko Riitsalu
Müügijuht


markko@europcar.ee
+372 655 7156Martin Tõrv
Müügijuht


martin@europcar.ee
+372 655 7156

(+372) 6116 203 - info@europcar.ee

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!