Tallinn

Autorent Estonia > Tallinn

Pealinn Tallinn ei ole mitte ainult Eesti poliitilise elu kese, vaid ka tore koht puhkuseks. Pole üldse tähtis, kas satud siia korra-paar elus või oled elupõline pealinlane, avastamisrõõmu jagub kõigile!

Üha keerulisem on leida eestlast, kes poleks kunagi Läänemere regiooni vanimasse pealinna sattunud. Nii ongi kerge tekkima kujutelm, et kõik on nähtud ja kogetud ja elamusi tasub otsima suunduda pigem mujale. Miks mitte võtta aeg maha ja avastada pealinna uutmoodi – läbi külalise pilgu?

Eesti suurima linnana on Tallinn ühtlasi kõige kiiremini muutuv: arenevad tänavad, renoveeritakse vanu ning ehitatakse uusi maju, kerkivad kaubandus- ja meelelahutuskeskused, muutuvad muuseumid ja teatrid… Mitmekesine kultuurielu ning kontrastiderohke atmosfäär (kus mujal võiksid näha klaasist ja terasest pilvelõhkujat vaatamas üle keskaegsete katuste?) ja väikesed vahemaad meelitavad Tallinnasse igal aastal tuhandeid turiste.

Jaluta keskaegses vanalinnas, Kadriorus, Nõmmel, Kalamajas ja meeldivalt jalakäijate valduses olevas Rotermanni kvartalis; külasta Tallinna loomaaeda ja botaanikaaeda; veeda perega aega mõnes interaktiivses muuseumis, Energia Avastuskeskusest traditsioonilise ajaloomuuseumini; naudi luksuslikku õhtueinet tipptasemel restoranis; lõbutse trendikates ööklubides; vali õhtuks kontsert või teatrietendus; külasta Euroopa parimate hulka valitud jõuluturgu või veeda rannapuhkust – võimalusi on uskumatult palju!

Kui Tallinn juba liiga tuttav tundub, saad alustada üpris puhta lehena, kui osaled mõnel ekskursioonil või teed pealinnale tiiru peale punases kahekordses Tallinn City Touri bussis.

Europcar'i rendiautod Tallinnas


Miks valida Europcar Tallinn

  • Lihtne broneerida: otsi, vali, broneeri
  • Express teenus saadaval
  • Lühi-ja pikaajaline autorent
  • Uued autod
  • Auhinnatud rendifirma

Europcari autorendi kontorid Tallinn


Soovitatavad asukohad

Tallinn Lennujaam
A:TARTU STREET 101 10112 TALLINN,Estonia. T:+372 6116203
Vaata seda asukohta

Autorendi kontorid Estonia

Tallinn koos Europcariga

Vehicles in this location

Autorent Tallinnas

Europcar pakub madalaid hindasid, parimat teenindust ning uusi sõidukeid. Europcari kontorid asuvad seal kus neid kõige rohkem vajate - sadamas ja lennujaamas.Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!