Tartu

Autorent Estonia > Tartu

Ülikoolilinnas Tartus leidub igaühele midagi: lastega peredele, intellektuaalidele, seljakotiränduritele, armunud paaridele, kunsti- ja kultuurihuvilistele. Alati on põhjust tagasi tulla, kas või lihtsalt selleks, et oma suhteid Tartu vaimuga soojana hoida.

Kus elab Tartu vaim? Seda ei tea täpselt keegi, kuid tema lähedust võib tunda mujalgi kui ülikoolis – Supilinnas, Toomemäel, mõnusates väikestes kohvikutes. Tartu on alati olnud Eesti vaimne pealinn: laulupeo häll, Eesti teatri ja riigi sünnikoht. Oma vaimse ja boheemlasliku õhkkonna on linn säilitanud tänaseni. Aeg voolab Tartus kiirustamata.

Rahvuslikust ärkamisajast peale Emajõe Ateenaks hüütav linn on kultuurikeskus: Emajõe suveteatri, hansapäevade, tudengite kevadpäevade, festivalide, kontsertide ja konverentside virvarris on võimatu igavust tunda. Lisaks on Tartu koduks rohkem kui 20 muuseumile.

Tartus asub ka gootika hinnatumate mälestiste hulka kuuluv Jaani kirik kogu Euroopas ainulaadse terrakotaskulptuuride koguga. Kiriku kõrval Antoniuse Õues ootavad ostma ja valmistamises kaasa lööma mitmesugused käsitöö- ja kunstikojad.

Kui suudlevate tudengite purskkaevu juures Raekoja platsil pilt tehtud ja Toomemäel jalutatud, lodjaga Emajõel seilatud ja lastega AHHAA keskuses ring tehtud, naudi kindlasti külluslikke kooke pikkade traditsioonidega Werneri kohvikus Põhja-Euroopa ühe vanema ülikooli peahoone vahetus läheduses. Või astu sisse mõnda boheemlikku, tudengielust ja melust mõjutatud kohta, näiteks Genklubisse.

Europcar'i rendiautod Tartus


Miks valida Europcar Tartu

  • Lihtne broneerida: otsi, vali, broneeri
  • Express teenus saadaval
  • Lühi-ja pikaajaline autorent
  • Uued autod
  • Auhinnatud rendifirma

Europcari autorendi kontorid Tartu


Autorendi kontorid Estonia

Tartu koos Europcariga

Vehicles in this location

Europcar Tartus

Rendi auto Tartu linnas ja loo uusi mälestusi ning lõbusaid hetki.


Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!