Põhjalikumotsing

Roheline Europcar Poliitika


 


Tasakaalustage oma süsinikuheidet Europcariga!


Europcar teeb koostööd ClimateCare'iga, et pakkuda teile Europcariga auto rentimisel CO2 heitkoguste korvamise võimalust.

Tasaarvestus võimaldab teil heitekoguseid neutraliseerida, rahastades säästva energia projekte, mis vähendavad CO2-heiteid.

Vajutage siia, et kompenseerida oma heitekoguseid ja toetada keskkonda!


 

Sõitke roheliselt Europcari näpunäidete abil!


See, kuidas te autoga sõidate, mõjutab teie kütusekulu ja teie auto tekitatava CO2 heitkoguse hulka. Järgides alltoodud näpunäiteid, vähendate oma kütusekulu ja CO2 heitkoguseid.

-Sujuv sõit võib vähendada kütusekulu: kontrolli eesolevat teed, enneta liiklust ning väldi järsku kiirendamist ja pidurdamist.
-Lülitage õigel ajal kõrgem käik: veel üks viis kütusekulu vähendamiseks on lülitada käik kõrgemale 2500 p/min bensiinimootoriga autode ja 2000 p/min diiselautode puhul. Sõiduk, mis sõidab kolmanda käiguga kiirusega 60 km/h, kasutab 25% rohkem kütust kui sama kiirusega viienda käiguga.
-Lülitage mootor sisse ja liikuge: kaasaegsed mootorid on loodud olema kõige tõhusamad kui lülitate lihtsalt mootori sisse ja lähete. Mootori töös hoidmine või gaasipedaali pumpamine kulutab kütust, suurendab mootori kulumist ja heitgaase
-Lülitage mootor välja, kui teate, et mõnda aega ei liiguta. Kontrollige regulaarselt oma rehvirõhku: alapumbatud rehvid võivad suurendada teie kütusekulu. Pool baari vähem tähendab teie kütusekulu 5% tõusu.
-Sõitke kiiruspiirangutega: kiirusel 100 km/h võite kulutada kuni 30% rohkem kütust kui kiirusel 90 km/h.

-Eemaldage tarbetu kaal ja katuseraamid: need suurendavad kaalu ja õhutakistust, suurendades seega teie kütusekulu. Konditsioneer ja muud pardal olevad elektriseadmed (nt mobiiltelefonide laadijad) suurendavad samuti kütusekulu, seega kasutage neid ainult vajaduse korral.

Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!