Kuressaare, Saaremaa

Autorent Estonia > Kuressaare

Eesti suurim ja suuruselt kolmas saar tekitavad sõltuvust: suvist puhkust on parim veeta Mandri-Eestist hoopis erinevas looduses ja peatuda turismitalus, talvel aga lõõgastuda spaades.

Tänu pehmele kliimale ja lubjarikkale pinnasele on neil saartel rikkalik floora ja fauna. Loodushuvilisi ootavad Vilsandi rahvuspark ning õpperajad Viidumäe looduskaitsealal. Linnuvaatlejate maiuspala on sajad tuhanded rändlinnud, sh paljud haruldased liigid.

Loodushuvilise reisimenüüsse kuulub ka Kaali kraatri, Euroopa esimese teaduslikult tõestatud meteoriidikraatri külastamine, jalutamine Panga pangal ja Kübassaare laialehises metsas, päevitamine Järve ranna luidetel. Kalapüügiplaaniga tuleks võtta suund Kalaküla, Pähkla või Pidula poole.

Kultuurihuvilist ootavad Saaremaal keskaegsed kirikud, Maasilinna ordulinnuse varemed, mitmed mõisad, Sõrve militaarrajatised, Mihkli talumuuseum ja Kuressaare vanalinn. Piiskopilinnus on omataoliste hulgas kõige terviklikumalt säilinud ehitis Baltikumis. Angla kõrgendikul seisavad piirkonna tuntuimad tuulikud, kus saad omandada käsitööoskusi.

Kuressaare, üks Eesti pikkade traditsioonidega kuurortlinnadest, on tõenäoliselt koguni kõige spaatihedam linn maailmas ühe spaakohaga kümne elaniku kohta. Sobiva pakkumise leiavad nii ravispaa teenuste vajajad, kui ka need, kes soovivad veeta mõnusa spaapuhkuse kogu perega.

Muhu pärlid on Koguva küla ja Eesti üks vanemaid pühakodasid Katariina kirik oma paganlike hauakividega. Samuti on huvitav taas elule äratatud muistne komme – uste kaunistamine maagiliste sümbolitega.

Suurematest sündmustest on valida Saaremaa ooperipäevade, merepäevade, Saaremaa ralli ja Muhu festivali „Juu jääb“ vahel.


Europcar'i rendiautod Saaremaal


Miks valida Europcar Kuressaare

  • Lihtne broneerida: otsi, vali, broneeri
  • Express teenus saadaval
  • Lühi-ja pikaajaline autorent
  • Uued autod
  • Auhinnatud rendifirma

Europcari autorendi kontorid Kuressaare


Autorendi kontorid Estonia

Kuressaare koos Europcariga

Vehicles in this location

Europcar Saaremaal

Oled seikluseks valmis? Broneerige autorent Kuressaares ja avastage saarte võlud.

Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!