Põhjalikumotsing

Business services
Täisteenusliising on õige valik, kui soovid sõidukitega seotud tegevused anda professionaalide hoolde ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda nende põhitööga.


Enam ei pea Sa muretsema kindlustuste, korraliste hoolduste, rehvivahetuste ja muude teenuste pärast – nende eest hoolitseme meie. Soovitud teenused saad Sa valida ise!


Europcari täisteenusliising võimaldab autoga seotud kulusid pikalt ette planeerida, sest igakuine fikseeritud makse sisaldab juba kõiki Sinu poolt valitud teenuseid.


 
Kui Sa vajad sõidukit veidi pikemaks ajaks, kuid ei soovi võtta pikaajalisi kohustusi, siis on just pikk autorent õige valik. Pikaajalise autorendi puhul on võimalik rentida kõiki sõidukeid, mis on saadaval meie lühirendi autopargis. Ühtlasi on lisaks sõiduautodele võimalik rentida erinevas suuruses kaubikuid ja  furgoonhaagist.


  


Europcar omab kontoreid üle maailma 133 erinevas riigis. Meie kaudu saad endale sobiva sõiduki just seal, kus seda parajasti vaja on.


Pakume äriklientidele mugavat lahendust auto rentimiseks ilma krediitkaardita ning arveldus toimub peale rendiperioodi.

Kontaktid


Võta ühendust meie müügijuhtidega, kes leiavad just sinule ja sinu ärile sobiva lahenduse.Markko Riitsalu                         Jaanika Lember
Müügijuht                                   Müügijuht

markko.riitsalu@europcar.ee             jaanika.lember@europcar.ee    
+372 50 37 076                          +372 53 888 426
  •  

 

Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!