Põhjalikumotsing

Europcar - Lisateenused Eestis

Kütuse etteostu võimalus

Vältimaks vajadust rendi lõppedes autot tankida, pakub Europcar välja kütuse etteostu võimalust. Rendi alguses anname Teile teada Teie poolt reserveeritud sõiduki kütusepaagi mahutavuse ning antud hetkel kohalikes bensiinijaamades kehtivad kütusehinnad.

Kasutamata jäänud kütuse eest tagasiarvestust ei tehta.

Lisainformatsiooni saamiseks pöörduge julgelt meie klienditeenindajate poole.

Rohkem infot


Carbon Impact Hero

Keskkonnateadlikule kliendile loodud Carbon Impact Hero võimaldab kompenseerida autosõidust tekkinud jalajälje, ehk CO2 heitkogused.

Süsinikusääst on kvaliteetne ning pärineb materjalide taaskasutuse suurendamisest, mis tähendab, et kohalikus materjalitööstuses tekib kompensatsiooni võrra vähem CO2 heitkogust.

Rohkem infot


Delivery & Collection teenus

Kohale- ja tagasitoimetamise teenus võimaldab tellida rendiauto Teile sobivasse kohta Teile sobival ajal. Saate omale sobivaks ajaks tellida auto kas oma koju, hotelli või autoteenindusse. Rendilepingu sõlmimine ja arveldamine tehakse koos Teiga mugavalt kohapeal

Rohkem infot


Upgrade

Rentides autot Europcarist on Teil võimalik vaid väikse lisatasu eest rentida endale suurem ja mugavam auto, kui esialgselt broneeritud.

Lisainformatsiooni saamiseks pöörduge julgelt meie poole kõikides Europcar rendikontorites.

Rohkem infot


Lisakindlustused

Europcar Eesti pakub Teile erinavaid võimalusi kindlustada ennast ja oma rendisõidukit. Igaüks leiab endale sobivaima kindlustuse või kindlustuste paketi, mis tagab rahuliku ja muretu sõidu kogu rendi vältel.

Lisainformatsiooni saamiseks pöörduge julgelt meie poole kõikides Europcar rendikontorites.

Rohkem infot


Lisajuht 

Lisa oma reisile veel mugavust ja väärtust, lisa rendilepingule ka oma kaaslased lisajuhtideks. Kõigest 3.60€ päevas saad muretult puhata ja lasta oma kaasreisijatel autot juhtida.

Rohkem infot


Ühe-suuna-rendid 

Europcar Eesti sõidukeid on lisatasu eest lubatud rentida ühes ja tagastada mõnes teises esinduses Eestis või Euroopas. Vastav lisatasu sisaldub broneeritud hinnas.
Täpsema lisainformatsiooni saamiseks pöörduge julgelt meie esinduste poole Eestis.

Rohkem infot


Juhiteenus

Europcari juhiteenus on reeglina mõeldud nõudlikele äriklientidele. Meie autojuhid on kvalifitseerunud ja viivad Teid ohutult ja kiiresti Teie sihtkohta. Täpsema lisainformatsiooni saamiseks pöörduge julgelt meie esinduste poole.

Rohkem infot
Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!