Põhjalikumotsing

Teenuste hinnad

Teenuste ja lisade hinnad Eestis

Reisijakindlustus (Personal Accident Insurance - PAI) 5.00 € päevas kõikidele autogruppidele.


Rehvi- ja tuuleklaasikindulustus (Windows & Wheels Insurance -WWI) – 6.00 € päevas kõikidele autogruppidele.


Avarii- ja Varguskindlustus (Loss Damage Waiver) – vastavalt tariifile. Avariikindlustuse mitteaktsepteerimisel vastutab klient 100% kõikide kahjude eest, mis põhjustatakse Europcari sõidukile.

Klient vastutab Europcari sõidukile varguskatsel põhjustatud kahjude ja varguse eest 100%, kui tal pole esitada sõiduki registreerimistunnistust ning sõiduki võtmeid. Antud juhul kindlustuse aktsepteerimine kliendi omavastutust ei vähenda.


Piiriületus tasu (Border Crossing Fee)väljaspoole Eesti Vabariiki sõitvatele klientidele lisandub päevahinnale 6 € hinnalisa kuni maksimaalselt 7 päeva eest, summas 42.00 €. Antud hinnalisa on arvestatud jätmistasude korral hinna sisse.


Superkindlustust (Medium Protection Package)klient on kohustatud aktsepteerima ka avarii- ja varguskindlustust. Superkindlustuse hinnad, mis lisanduvad avarii- ja varguskindlustuste hinnale on järgmised:

Superkindlustuse aktsepteerimisel on kliendi omavastutus limiteeritud. Antud omavastutus kehtib juhul, kui klient täidab Europcari Autorendi reegleid ning liikluseeskirju ja  esitab nõutava kahjurapordi sõiduki vigastuste kohta.


Superkindlustuse pakett (Premium Protection Package) – Superkindlustuse paketi aktsepteerimisel on kliendi omavastutus varguse ja avarii puhul 0.- EUR. Antud omavastutus kehtib juhul, kui klient täidab Europcari Autorendi reegleid ning liikluseeskirju ja  esitab nõutava kahjurapordi sõiduki vigastuste kohta. Klient on kohustatud aktsepteerima ka avarii- ja varguskindlustust.

Lisajuhi tasu (Additional Driver Fee) Lisajuhi lisamine rendilepingusse - 5.00 € päevas, maksimumtasu e. tasu 7-e päeva eest on 35.00 €.


Teenindustasu (Location or Airport Service Charge) - On arvestud rendihinna sisse.

  

Sõidukite etteviimine ja äratomine (Delivery & Collection)

Sõidukite etteviimine ja äratoomine Tallinnas, Pärnus, Kuressaares ja Tartus asuvatesse hotellidesse, sadamate terminaalidesse, kliendi poolt näidatud addressile ning lennujaamadesse, kus Europcaril esindus puudub on ajavahemikus 09:00 kuni 18:00 – 24.00 € kord.

Sõidukite etteviimine ja äratoomine Tallinnas, Pärnus, Kuressaares ja Tartus asuvatesse hotellidesse, sadamate terminaalidesse, kliendi poolt näidatud addressile ning lennujaamadesse, kus Europcaril esindus puudub on väljaspool ajavahemikku 09:00 kuni 18:00 – 38.40 € kord.

Sõidukite etteviimine ja äratoomine väljaspool Tallinnat, Pärnut, Kuressaaret ja Tartut asuvatesse hotellidesse, sadamate terminaalidesse, kliendi poolt näidatud addressile ning lennujaamadesse, kus Europcaril esindus puudub lisandub etteviimise ja äratoomise tasule kilomeetri tasu  0.30 €.


Teenustasud väljaspool tööaega (After Office Hour Fee)

Klientide teenindamisel väljaspool tööaega lisandub teenustasu 38.40 € kord.


Noore juhi tasu (Young Driver Surcharge)

Alla 25-aastastel juhtidel lisandub rendihinnale 5.00 € lisatasu päevas.


Sõidukite loovutamine teistes Europcari kontorites (One-way charges)


Rendiperiood (Rental Period)

Minimaalne rendiperiood on 24 tundi.

Kui sõiduki kasutamise aeg ületab 29 minutit rendilepingus märgitut, lisandub rendihinnale täiendava rendipäeva hind.


Kütuse hind (Fuel Charge)

Sõiduk väljastatakse kliendile täis kütusepaagiga. Juhul, kui klient tagastab sõiduki vähema kui täis paagiga, tasub klient iga puuduva kütuseliitri eest ja tankimise teenustasu 10 €.


Ettemüüdud kütus (Fuel Purchase Option)

Teenust pakutakse kõikidele klientidele. Antud teenuse korral ostab klient ette rendilepingu päeval kehtiva Eesti Statoili kütuseketi hinnaga paagitäie kütust. Antud juhul pole klient kohustatud renditud sõidukit tagastama täis paagiga.


LISAVARUSTUS


Sõidukitele on võimalik tellida täiendavat lisavarustust järgmiste hindade eest:

Laste turvavarustus.

Suusavarustus.

Suusaraamid (Ski Racks) - 6.00 € päevas, maksimaalselt (7 päeva rent) 42.00 € rendi kohta;


GPS seadmed (Portable Navigational System)

Europcari Tallinna esinduste poolt pakutakse sõidukite rentimisel Tom-Tom’i GPS seadmeid. Antud seadmete kaart katab enamust Baltikumist, Skandinaaviast ja Lääne-Euroopast.

GPS seadme rendihind on 12.00 e päevas ja/või kuni (7 päeva rent) 84.00 € rendi kohta.Kindlustuse omavastutus (Non Waivable Excess) Ostes  avarii- ja/või varguskindlustuse vähendab klient oma vastutust sõidukiga juhtuvate avariide ning varguste korral järgmiselt:


Avariikindlustuse omavastutust on võimalik vähendada täiendava kindlustuskatte ostuga 0-ni. Juhul, kui klient keeldub kindlustuse ostmisest, vastutab ta sõidukiga toimuvate avariide ja/või varguse korral summaga, mis ulatub kuni 100%-ni sõiduki maksumusest. Purunenud ja kadunud autoosade eest ning sõiduki vigastuste eest tuleb tasuda vastavalt autoremondi töökoja poolt esitatud varuosade-tööde hinnakirjale-arvele.


Trahvid ja omavastutused

Liiklustrahvid

Kliendi poolt esitatavad parkimis- ja liiklustrahvid tuleb lisada rendilepingule summas, mis sisaldab trahvi ja Europcari teenustasu. Juhul, kui klient ei esita parkimis-/liiklustrahvi rendilepingu lõpetamisel ning ilmneb, et klient on saanud trahvi – debiteeritakse klienti summas, mis võrdub parkimistrahvi ning juriidiliste kulude ja käsitlustasude summaga.

Käsitlustasu on 25.00 € trahvi kohta;


Makseviis

Maksevahendina aktsepteerime rahvusvahelisi krediitkaarte Visa, EuroMasterCard, American Express ja Diners Club.

Deebetkaartide aktsepteerimise otsustab rendikontorite juhataja.

Sularahas ja deebetkaartidega arveldamisel on kohustuslik rendisumma ja omavastutuse ettemaks.

Arvega tasumisel peab rendisumma oleme enne sõiduki kliendile väljastamist laekunud Mobility Eesti OÜ arvele. Omavastutuse tasumise tagamiseks peab rentnik esitama krediitkaardi.Lepinguliste klientidega arveldatakse vastavalt lepingu tingimustele.


Käibemaks

Käibemaksu määr Eesti Vabariigis on 20%.                                         

Ööpäevaringne abitelefon

Europcar'i rendikliendid saavad rendiperioodi jooksul tekkivate probleemide või küsimuste korral või informatsiooni edastamise vajadusel ühendust võtta renditöötajaga ööpäevaringsel infotelefonil. Vajalik telefoninumber on kirjas rendilepingul ning võtmehoidjal.

Täiendava informatsiooni saamiseks pöördu Europcar'i teeninduskontorite poole.


Hansarent OÜ jätab endale õiguse muuta hindu etteteatamata.

Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!