Põhjalikumotsing

Koroonaviiruse Informatsioon

 
 
Hea klient,


Maailm on jõudmas ebakindlatesse aegadesse, kus riikide ametivõimud võtavad erakorralisi meetmeid Covid-19 pandeemia ohjeldamiseks. Kuna meie igapäevaelu on häiritud, näeme me ennast, kui olulise teenuse pakkujana: panustades inimeste, toidu ning ravimite turvalisse liikuvusse.

Viimase kahe päeva jooksul oleme kogenud ootamatut nõudlust kaubikute, aga ka autode järele, näidates seda alternatiivina ühistranspordile ning võimalust pakkuda erinevate sektorite ettevõtetele vahendeid nende teenuste pakkumiseks.


Meie rendivõrk jääb Teie teenistusse.


Euroopa turuliidrina, seistes silmitsi otsusega, kas hoida meie jaamad lahti või sulgeda need, peame lähtuma avalikkuse tahtest. Siit leiate nimekirja avatud ja teie teenistuses olevatest jaamadest, mis asuvad peamiselt lennujaamades, raudteejaamades, kesklinnas ja äärelinnades (kaubikute ja veoautode põhijaamad).


Inimeste turvalisus on meie prioriteet nr 1!


Lisaks juba rakendatud rangele sõidukite puhastusmeetmetele, mis hõlmab desinfitseerimisvahendite süstemaatilist kasutamist, rakendame nendes jaamades ka lisameetmeid: süstemaatiline laua desinfitseerimine pärast igat klienti ning nullkontakti poliitika (sõiduki võti on suletud desinfitseeritud ümbrikus).Oleme siin, et aidata


Meie grupil, kui mobiilsusteenuste pakkujal, on 70-aastane traditsioon teenindada üldsust ning kohalikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid. Kogu selle aja vältel oleme teinud kõik, mis meie võimuses, et seda missiooni jätkata.

Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusautoga seotud päringud: (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!