Põhjalikumotsing

Europcar Eesti autorent Lisakindlustused

Milliseid lisakindlustusi Europcar autorent pakub?

Vigastused autol või auto vargus:

CDW (Collision Damage Waiver) kindlustab vigastused kuni teatud omavastutuse määrani (riigiti erinev)

TW (Theft Waiver) kindlustab auto varguse kuni teatud omavastutuse määrani (riigiti erinev)

LDW (Loss and Damage Waiver) see on kombineeritud CDW ja TW kindlustustest. Europcar peab vastutavaks auto rentijat, seda kõikide vigastuste ja varguse puhul (juhul kui vigastuste tekitamise pole süüdi kolmas osapool). Rentija vastutus on kuni omavastutuse summani eeldusel, et pole rikutud rendilepingu tingimusi.

WWI (Wheels and Windscreen Insurance) Rehvide, esiklaasi ja esitulede kindlustus: Kindlustab rentniku rehvide, velgede ja ilukilpide vigastuste eest; kindlustab esiklaasi täkked, kriimud ja mõrad.

MEDPC (Medium Protection Package) Lisakindlustus, mis katab omavastuse riski. Aktsepteerides SLDW on kliendi omavastutuse määraks 0€. SLDW ei kata interiööri vigastusi, kaotatud autodokumente ja/või võtmeid ja ei sisalda WWI kindlustust.

PREPC (Premium Protection Package) Kindlustuspakett, mis katab kogu omavastuse riski. Aktsepteerides selle kindlustuspaketi on kliendi omavastutuse määraks 0€. Sisaldab ka WWI kindlustust. Ei kata interiööri vigastusi, kaotatud autodokumente ja/või võtmeid.


Kindlustused juhile ja reisijatele:

PAI (Personal Accident Insurance) Isiku õnnetusjuhtumi kindlustus.

Isiku õnnetusjuhtumi kindlustus kehtib järgmistel juhtudel:

Õnnetusest põhjustatud surmajuhtum sõidukis viibides, sinna sisenedes või sealt väljudes;

Arstiabi ja erakorraline meditsiini kulud, kui vajadus nende järgi on tekkinud otseselt Europcari üürisõidukiga toimunud avarii tulemusena.Helista: (+372) 6116 203 - info@europcar.ee. Asendusauto päringud (+372) 53 044 055

Sama rakendus. Rohkem liikuvust.

Lae alla Europcari rakendus!